picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

depilacja laserowa w Gdańsku, poszukuję

depilacja laserowa w Gdańsku, poszukuję

Iść na wykwalifikowany laser czy może sobie nabyć jedno z tych reklamowanych urządzeń? Nie wiem sama, co mam wybrać.

dziubbek56

Posty: 2

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie posiadały. Na nieszczęście dziś moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest usatysfakcjonowany. Myślę, iż to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

TomekK

Posty: 11

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, zatem, mimo iż miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, albowiem zwykle to jest mało przyjemne uczucie.

matek562

Posty: 7

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, jakie karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest wiele, zatem najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wówczas dowiedzieć.

alidos

Posty: 21

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem rzeczywiście niesłychanie zadowolona.

audi80

Posty: 5

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, lecz bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i odpowiednio po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, wobec tego nie polecam innym. Może dzisiaj jest w przeciwnym wypadku ? Nie wiem.

Gucio

Posty: 7

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

Fiflek

Posty: 12

 
Miałam lekki wąsik i niestety codziennie wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, bo mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, że musiałam tam być kilka razy, ale komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

pawel253

Posty: 10