picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

powłoki ceramiczne łódź, gdzie szukać ?

powłoki ceramiczne łódź, gdzie szukać ?

Pomyślałem o tym żeby odnowić lakier w moim leciwym aucie i nie wiem czy jakaś firma zechce się tym zająć?

gruszk34

Posty: 1

 
Ceramiczną powłokę można nakładać na każdy lakier, ale efekty będą zależne od tego, w jakim jest stanie. Jeśli jest skorodowany albo mocno porysowany to cudów nie ma.

duszter

Posty: 3

 
Byłem w takiej firmie i pytałem jak to wszystko wygląda. Dla mnie to jest trochę za kosztowne, wobec tego nie skorzystałem, lecz jak ktoś ma w miarę nowy albo w ogóle nowy samochód to myślę, że warto o lakier zadbać. Potem takie auto jest o dużo prościej odsprzedać, bowiem Polacy lubią jak lakier jest piękny i błyszczący.

Lupusx

Posty: 3

 
Mnie powłokę ceramiczną w Łodzi nakładała na auto firma http://www.dk-detailing.pl i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Pracują tam osoby, jakie mają rzeczywiście niezwykle duże doświadczenie, wobec tego wszystkim ich mogę polecić.

domrrrr

Posty: 3

 
Ceramiczną powłokę można nakładać na każdy lakier, niemniej jednak efekty będą zależne od tego, w jakim jest stanie. Jeżeli jest skorodowany albo mocno porysowany to cudów nie ma.

bruklin187

Posty: 5

 
Widziałem już różne efekty po zastosowaniu środków chemicznych na lakierze. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to podczas polerowania maszynowa może uszkodzić lakier. Przypalić go można bardzo szybko. Naprawa wtedy kosztuje bardzo dużo, dlatego lepiej dać to zadanie do wykonania komuś, kto się na tym lepiej zna od nas.

Bobasek3

Posty: 34

 
Propozycji odnajdziemy bardzo mnóstwo, niemniej jednak trzeba samochód oddać do fachowców, albowiem tylko wówczas można będzie uzyskać najlepsze możliwe efekty. Bez tego nic się nie zrobi, albowiem można zepsuć powłokę lakierniczą i wówczas dopiero będą z tego koszty naprawy.

Marioleczka

Posty: 3

 
Na razie mnie nie stać na takie zabiegi, dlatego pozostaje z tym, co mam. Myje lakier i niekiedy udaje mi się go nawoskować. Może w przyszłości coś pomyślę o powłoce.

Tomcio

Posty: 6

 
Sam próbowałem robić powłokę ceramiczna i jako taki efekt udało się uzyskać, lecz cudów nie ma. Tutaj potrzebne jest doświadczenie, a przecież człowiek, na co dzień tego nie robi. Taka firma właśnie każdego dnia ma kilka samochodów, zatem mogą nam pomóc o sporo lepiej.

Gucio

Posty: 7