picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

namioty uprawowe zestaw, sklep ?

namioty uprawowe zestaw, sklep ?

Kto ma growbox w domu albo w firmie? Słyszałem, że dzięki tej szafie można naprawdę sporo zyskać, jeżeli chodzi o rośliny, lecz nie za niezwykle się na tym znam, wobec tego pytam Was.

Modniś

Posty: 1

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest niesłychanie znacząca. Jeśli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Pożądane byłoby, zatem dostosować liczba oraz rodzaj światła do tego, jakie rośliny mają być w środku, a wówczas będzie dobrze.

wicio149

Posty: 6

 
Trzeba sprawdzać ile lampa do growbox ma mocy, niemniej jednak również ile daje kalwinów, bowiem wówczas wiemy czy te rośliny, które chcemy hodować na pewno wyrosną. Nie po to się kupuje takie urządzenie żeby nie wykorzystać jego parametrów.

Hihi_WWW

Posty: 8

 
Sklep z lampami do growbox znajdziemy na https://flo-grow.eu. Sam robiłem tutaj zakupy. Mają lampy od kilku producentów i są naprawdę najlepszej klasy.

jkiolek56

Posty: 2

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeśli ktoś nie za bardzo się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, jakie w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

nighthaze

Posty: 3

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest bardzo ważna. Jeśli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Warto, zatem dostosować ilość oraz rodzaj światła do tego, jakie rośliny mają być w środku, a wtedy będzie dobrze.

adus56

Posty: 5

 
Wiele osób w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, dlatego indoor to najlepsze rozwiązanie i wiele osób na tym dużo zyskało. Można oczywiście w takich namiotach uprawiać również inne rośliny wystarczy tylko wybrać odpowiednie oświetlenie.

codePerformance

Posty: 7

 
Propozycji jest dużo, niemniej jednak osobiście kontaktowałem się z pracownikami u producenta. Niby wszystko jest opisane, niemniej jednak jak człowiek nie ma zbyt olbrzymiej wiedzy to jednak taka pomoc jest niezmiernie potrzebna. Po co kupować coś złego i później rośliny nie rosną? Lepiej o wszystko zapytać, a wtedy będziemy pewni, iż mamy to, co trzeba.

Joe

Posty: 4