picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Gdzie leczycie zęby i co najpoważniejszego w życiu robiliście w gabinecie? Interesuje mnie, czy można rozwiązać dość duże problemy i zaniedbania w stosunkowo krótkim czasie i ile to może mniej więcej kosztować.

Raryua

Posty: 1

 
Właśnie gdzieś czytałam, że najlepsze centra stomatologiczne zapewniają cyfrowe metamorfozy uśmiechu. Widzisz wszystko jeszcze przed wdrożeniem terapii. Fajna sprawa. Szkoda, że u mnie w mieście takie możliwości nie występują.

beata77

Posty: 9

 
To prawda, że dobrze robią i ludzie nie skarżą się na żadne skutki uboczne. A to nie jest wcale takie oczywiste. Trzeba pilnować i kwalifikacji i oceniać technologie, jakie występują w gabinecie

johncena67

Posty: 6

 
Chyba właśnie do nich się wybiorę, bo mają masę pozytywnych opinii. Widzę również, że bez problemu można dotrzeć do kwalifikacji lekarzy. Przydatna sprawa.

Kruk

Posty: 6

 
Możesz nawet na przodzie tylko zrobić licówki, a później sobie rozszerzysz. Wszystkie usługi stomatologiczne charakteryzują się sporą elastycznością.

czes212

Posty: 27

 
Implanty dobra sprawa, bo jak masz genetycznie słabe zęby to lepiej inwestować w zdrowszy uśmiech. Mocny ząb to jednak większy komfort na co dzień, no i wygląd twarzy utrzymasz na dłużej.

Morn32

Posty: 18

 
Systematyczna pielęgnacja zębów odgrywa ogromną rolę, a nawet wypełnienia trzeba od czasu do czasu sprawdzać, czy próchnica w jakimś ukrytym, dziwnym miejscu nie wychodzi.

krzysioo0

Posty: 3

 
Przeszedłem metamorfozę uśmiechu w https://kse.dental/ i jestem zadowolony. Pracuję z ludźmi, występuję na konferencjach często i potrzebowałem małego skoku jakościowego. Nawet na zdjęciach promocyjnych lepiej wyglądam. Leczenie całkiem przyjemne, dużo można zrobić. Nawet nie wiedziałem, że stomatologia dysponuje tak dużymi możliwościami.

Ptaszyna

Posty: 11

 
Jeżeli chcesz poważnie wybielać to raczej licówki Ci zostają. Zwykła lampa nie wystarczy, a jeżeli to tylko na rok, dwa lata, a później trzeba powtarzać i to ze średnim wynikiem. Już kilka razy przerabiałem.

jkiolek56

Posty: 17

 
Najlepiej, żeby była pełna diagnostyka uzębienia na miejscu. Czasami też nie zaszkodzi pozyskać opinii drugiego specjalisty.

tigra32

Posty: 5