picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

szafy na wymiar indeco sosnowiec, dobra firma ?

szafy na wymiar indeco sosnowiec, dobra firma ?

Witam, proszę o opinie szaf na wymiar firmy indeco Sosnowiec. Jestem w trakcie remontu domu i nadszedł czas zamówić szafę wnękową. Ktoś posiada w domu taką szafę? Jak się sprawdza?

Damiano

Posty: 5

 
Mi kiedyś, ktoś polecił tę stronkę http://www.iszafynawymiar.pl. Kupiłam u nich innowacyjne meble do kuchni w Katowicach. Jestem mega zadowolona, wszystko jest dopasowane pode mnie i w końcu mieszczą mi się wszystkie naczynia.

Nikusinski23

Posty: 19

 
Wyśmienitym rozwiązaniem są szafy na wymiar w Katowicach ze względu na to, że można samemu wybrać jej funkcjonalność. Pan, który tam pracuję pomógł nam w wyborze materiału i koloru. Wydaję mi się, że warto kupić tam meble, nie tylko szafy.

Sagerrak

Posty: 8

 
Ja ostatnio zamawiałam szafę na wymiar indeco w Sosnowcu. Projektant w szybkim czasie przyjechał na wymierzenie dokładnie pomieszczenia i na laptopie przedstawił wizualizację szafy. Montaż trwał bardzo szybko i szafa spełnia moje wszystkie oczekiwania.

przemek55

Posty: 6

 
Dwa lata temu u mojej mamy w Katowicach robiliśmy remont całego mieszkania. Zamówiliśmy wtedy szafę i meble kuchenne z indeco. Wszystko do tej pory jest sprawne i meble nadal wyglądają jak nowe. My w tym roku u siebie robimy remont i też postawimy na tą firmę.

fertuś45

Posty: 6

 
Dobrym rozwiązaniem są szafy na wymiar w Katowicach ze względu na to, że można samemu wybrać jej funkcjonalność. Pan, który tam pracuję pomógł nam w wyborze materiału i koloru. Wydaję mi się, że warto kupić tam meble, nie tylko szafy.

wiesław11

Posty: 7

 
W Sosnowcu jest sporo firm, jakie posiadają oferty kuchni na wymiar. Wygodniej jest pracować w kuchni, w której blat jest dopasowany do wzrostu osoby. Dużym plusem jest, że możemy sami wybrać jakiej wielkości szafki i ile szuflad chcemy mieć w naszej kuchni.

tigra32

Posty: 5

 
Cześć, ja rok temu zakupiłam szafę indeco w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam drzwi przesuwne z lustrem, ze względu na to, iż mam mały pokój.

miko_poz

Posty: 19

 
Posiadam szafę na wymiar indeco już 7 lat. Mieszkam w Sosnowcu i montaż jej trwał coś koło 3 dni. Posiadają solidne materiały, lepsze niż inne firmy. Posiadałem, kiedyś szafę od kogoś innego i zepsuła się po niecałym roku.

Dzidzia

Posty: 11

 
Posiadam szafę indeco zamówioną w Sosnowcu. Szafa ma już 4 rok, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, nie psuje się.

tadziu47

Posty: 7