picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Baltic Sail 2020, poszukuję!

Baltic Sail 2020, poszukuję!

Chciałbym dowiedzieć się, gdzie mogę zobaczyć aktualne zdjęcia Sail Gdańsk? Czy takie zdjęcia da się wykupić?

annanna

Posty: 1

 
Jeśli interesuję Cię parada żaglowców, to zdjęcia możesz zobaczyć na tej stronie internetowej https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Są tam bardzo ciekawe fotografie z każdego roku, bardzo lubię wracać na tę stronę i oglądać zdjęcia.

martin888

Posty: 15

 
Dzień dobry, powiem Ci, że w internecie są różne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednak wydaję mi się, że na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

Anno Domini

Posty: 2

 
Baltic Sail to niesłychanie fajne wydarzenie. Celowo jeździmy do Gdańska na paradę żaglowców. W tym roku również będziemy, jednak nie wiem, gdzie obejrzeć zdjęcia.

Kitas

Posty: 8

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie odnajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Należałoby popatrzeć u osób, którzy zajmują się tym od paru lat.

trans34

Posty: 8

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, że was nie było. Jednak wydaję mi się, że można zobaczyć zdjęcia z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Mr Boks

Posty: 3

 
Wiesz co nie wiem, gdzie możesz zobaczyć fotografię Sail Gdańsk. Może ktoś Ci jeszcze poleci. Jednak ja polecam Ci zobaczyć to na żywo. Naprawdę jest na co popatrzeć, dlatego zapraszam Cię w tym roku do przyjazdu nad morze.

Marti

Posty: 18

 
Baltic Sail to wydarzenie, które muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wtedy jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

Sehano

Posty: 3

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym na nieszczęście nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze przepiękne fotografie z tego wydarzenia. Jeżeli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

dagaaa5

Posty: 3

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

1Alex149

Posty: 30