picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

jakie biurio księgowe w Gdańsku

jakie biurio księgowe w Gdańsku

Jakie biuro księgowe ogarnie pomoc dla początkującego przedsiębiorcy? Nie chcę, żeby mnie oszukano, bo to moja pierwsza przygoda z biznesem. Chciałbym ten mały zus wykorzystać i inne struktury optymalizacji. Jak możecie to podzielcie się wiedzą.

Matusiński

Posty: 1

 
Warunki prowadzenia działalności gospodarczej niestety zmieniają się na niekorzyść i masz coraz mniej dróg optymalizacji podatkowej. Wszędzie jakieś dziwne układy, ileż można?

dermuster

Posty: 2

 
Postaraj się o biuro rachunkowe z opieką online, zaoszczędzisz i w ogóle lepiej się pracuje. Pytanie też, czy księgowa rozumie Twój biznes. Niektóre biura rachunkowe się specjalizują w konkretnych branżach, więc poszukaj może pod tym kątem?

Budowlaniec

Posty: 4

 
Przeszedłem z biznesem pod opiekę pani Beaty Lewandowskiej z https://biurorachunkowe.org.pl/ w Gdańsku oczywiście i jestem bardzo zadowolony. Wynegocjowała mi nawet układ z ZUS-em, bo przenosiłem się z zaległościami, dużo skomplikowanych spraw ogólnie. Teraz myślę, żeby od nowego roku rozpocząć przygodę ze spółką i zobaczymy. W tym biurze masz praktycznie wszystkie spotykane specjalizacje, w tym doradztwo podatkowe, moim zdaniem bardzo profesjonalne.

Dyduchrr

Posty: 4

 
Biuro rachunkowe najczęściej wie, jak negocjować z US i ZUS, a to już ogromna przewaga, jak zaczynasz biznes. W Polsce niestety otoczenie gospodarcze to totalna lipa. Prowadziłem firmę w Czechach przez dwa lata to mam porównanie. Inna mentalność zupełnie.

wrrraak22

Posty: 4

 
Pamiętaj, że bezpośrednio to przedsiębiorca odpowiada za wszystkie błędy, więc warto jednak za usługi księgowe nieco więcej zapłacić, żeby się nie narażać. Nie ma sensu ryzykować.

pawel-2910

Posty: 9

 
Potwierdzam, że w tym biurze masz odbiór osobisty dokumentów, jak potrzebujesz. Organizacja rewelacyjna, deklaracje podatkowe na czas, kwestie VAT i zmiany wyjaśnione, mocne dopasowanie do branżowej praktyki u przedsiębiorcy.

Jacek1812

Posty: 23